Jam session

Zapraszamy serdecznie do klubu „Złoty Osioł” na niezapomniane wieczory pełne muzycznej magii podczas naszej cyklicznej imprezy jam session! Każdy wtorek to dla nas wyjątkowa okazja, by stworzyć atmosferę, w której każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie.

W naszym klubie panuje niepowtarzalna aura, a zaczarowany klimat „Złotego Osła” sprawia, że muzyka staje się prawdziwym medium łączącym ludzi. Co tydzień, utalentowani muzycy, zarówno doświadczeni jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną podróż, spotykają się na scenie, by zanurzyć się w improwizacji i stworzyć unikalne dźwiękowe arcydzieła.

Nasze jam session to nie tylko koncerty, to prawdziwe muzyczne spotkania, gdzie artyści różnych gatunków muzycznych spotykają się, by wymieniać się inspiracjami i wspólnie tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Jazz, blues, rock, funk, czy soul – wszystkie te brzmienia łączą się w harmonijną całość, tworząc z każdej chwili coś nowego i wyjątkowego.

Dołącz do nas co wtorek, aby być częścią tego muzycznego święta, gdzie improwizacja staje się sztuką, a każdy dźwięk tworzy niezapomnianą melodię. „Złoty Osioł” to miejsce, gdzie muzyka żyje, a jam session to magiczna podróż przez świat dźwięków. Nie przegap tej muzycznej uczty!

Wstęp jest bezpłatny!

  • Data : 20 lutego 2024 - 20 lutego 2024
  • Czas : 20:00 - 23:59 (Europe/Warsaw)
  • Ostateczny termin rejestracji : 6 marca 2024 12:00
  • Lokal : Radzymińska 53/40 03-751 Warszawa

Registration Deadline Expired!!

Inne Wydarzenia

Koncert Muzyka
Muzyka
Muzyka
Spotkanie
Shopping Cart
Scroll to Top