Like Mother Like Daughter – Koncert

Kalina Levvska – wokalistka, songwriterka, producentka, autorka tekstów oraz multiinstrumentalistka. 

Ukończyła dwustopniową edukację klasyczną na skrzypcach w Warszawie, po czym wyjechała na studia muzyki rozrywkowej w Kopenhadze (Rytmisk Musikkonservatorium), gdzie skupiła się na rozwoju songwriterskim oraz producenckim. Śpiewa i pisze piosenki od 14 roku życia, pisząc teksty głównie w języku angielskim. Aktualnie jej muzyka oscyluje wokół gatunku electro-pop.

Po ukończeniu studiów, Levvska zaangażowała się w współprace z wieloma artystami, jest autorką muzyki do wielu reklam (można ją usłyszeć m.in. w reklamach dla: Aviva, Neutrogena , Lays, eobuwie.pl), eventów (Multimedialny Pokaz Fontann na warszawskim Podwalu), współpracowała z teatrami (np teatr Rampa) i telewizją polską.

Obecnie Kalina Levvska działa w Warszawie i jest w trakcie pracy debiutanckim albumem.

Linki: https://soundcloud.com/levska/sets/thisislevvska

Dorota Wasilewska – piosenkarka, pianistka, kompozytorka, aranżerka. 

Absolwentka wydziału interpretacji piosenki w ZPSM im Fryderyka Chopina aka Bednarska. Laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, współpracowała z teatrem Rampa jako kierowniczka muzyczna, komponowała muzykę do filmów dokumentalnych, współtworzyła powstanie czterech albumów gospel z Grupą Mojego Brata oraz ma na koncie dwie wydane autorskie płyty – “Wniebogłosy” i “Gdy nie da się kupić miłości”. 

Aktywnie koncertuje śpiewając polską poezję oraz piosenki z Kabaretu Starszych Panów w duecie z Julitą Kożuszek i innymi artystami.

Linki: https://youtu.be/1DBg_H06M1o?si=A_kaqGoTOEK0fimi

_____________

Razem utalentowane dziewczyny stworzyły projekt “Like Mother Like Daughter” (którym już zadebiutowały we włoskich Alpach w tym roku), – zawarły w nim jedne z najpiękniejszych i najważniejszych hitów dawnych oraz obecnych czasów. Oprócz tego w repertuarze znajdą się autorskie utwory obu artystek. Koncert odbywa się na dwa głosy wraz z instrumentami live. 

Koncert zwieńczy Kalina Levvska solo, swoim autorskim repertuarem.

  • Data : 29 lutego 2024
  • Czas : 19:00 - 21:00 (Europe/Warsaw)
  • Ostateczny termin rejestracji : 29 lutego 2024 12:00
  • Lokal : ZŁOTY OSIOŁ - WARSZAWA, ul. Radzymińska 53 (budynek w oficynie)

Registration Deadline Expired!!

Inne Wydarzenia

Koncert Muzyka
Muzyka
Muzyka
Spotkanie
Shopping Cart
Scroll to Top